ELTE Néderlandisztika Tanszék

Actuele informatie over NEERLANDISTIEK MINOR!

A szakirány csak az őszi félévben indul.

A szakirányra jelentkezhet az ELTE BTK bármely BA-szakos hallgatója. A néderlandisztika minor tanulmányokat másodéves hallgatók kezdhetik el; külön elbírálás alapján elsőévesek is.

A szakirányba való belépés feltétele:

Legalább 4.00-es átlageredmény az egyetem I. évfolyama során ÉS angol VAGY francia VAGY német középfokú nyelvismeret, amelyet középszintű érettségi bizonyítvánnyal, vagy állami vagy nemzetközi nyelvvizsga-bizonyítvánnyal kell igazolni.

A néderlandisztika minor szakirányra a jelentkezési határidő: 2013. június 17. 12.00.

A néderlandisztika minor szakirányra jelentkezés módja

a jelentkezési szándék jelzése e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.ÉS egy A4-es oldalnyi motivációs levél, az első félévi index másolata (átlagokkal), a második félév már meglévő jegyeinek másolata, és nem nyelvszakosok esetében a nyelvvizsga/érettségi másolata.

A dokumentumokat a Rákóczi út 5. 1/108-s szobában lévő tanszéki titkárságon kell leadni.

A hallgatókat e-mailben értesítjük az eredményről, a felvett hallgatóknak valószínűleg a Neptunban is jelentkezniük kell a minorra. Ennek pontos menetét még nem ismerjük.

További információ: http://cns.elte.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=8&lang=hu.